Wdrożenia

Ponad 20 lat efektywnych wdrożeń

Zadowoleni klienci są naszą najcenniejszą wizytówką.

Z naszą pomocą swoimi magazynami sprawnie zarządzają polskie i międzynarodowe marki reprezentujące różne gałęzie przemysłu.

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi opiniami naszych klientów.


Deles Polska Sp.z o.o.
Deles Polska Sp.z o.o.
Dyrektor Generalny, Deles Polska Sp.z o.o.
Wybór systemu został poprzedzony szczegółową analizy potrzeb naszego przedsiębiorstwa oraz porównaniem ofert systemów dostępnych na rynku. Wśród argumentów decydujących o wyborze systemu Rewista WMS należy wymienić: zaawansowana funkcjonalność systemu WMS w zakresie obsługi procesów produkcyjno-handlowych, jakość i kompletność przedstawionej oferty, doświadczenie i potencjał oferenta. Proces wdrożenia przebiegał poprawnie i zgodnie z przyjętymi wcześniej założeniami rozpisanymi na etapie analizy przedwdrożeniowej WMS. Dostawca zaangażował zespół konsultantów i programistów odpowiedni do potrzeb i cechujący się wysokimi umiejętnościami. Z perspektywy czasu oceniamy system Rewista WMS jako najlepszy wybór. Największą jego zaletą jest elastyczność i możliwość dopasowania do każdego procesu w firmie.

Operis Sp. z o.o.
Operis Sp. z o.o.
Członek Zarządu, Operis Sp. z o.o.
Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku zdecydowaliśmy się na zakup systemu do zarządzania magazynem Rewista WMS. O wyborze tego rozwiązania świadczy jego bogata funkcjonalność, przejrzysty interfejs użytkownika oraz prostota użytkowania. Za dodatkową zaletę systemu uznano to, że jest całkowicie polskim produktem, korzystającym z wysoce wydajnej bazy MS SQL, gwarantującej bezawaryjność i bezpieczeństwo danych.

OPUS Sp. z o. o.
OPUS Sp. z o. o.
Kierownik Magazynu, OPUS Sp. z o. o.
Rekomendujemy oprogramowanie Rewista jako narzędzie, które można dopasować do indywidualnych potrzeb firmy jako, że jest w pełni kastomizowane. Polecamy firmę Aspekt jako profesjonalny i doświadczony zespół wykonawczo-wdrożeniowy. WMS pracuje na magazynie już ponad 2 lata bez zarzutów, a jeśli mamy potrzebę modernizacji, firma Aspekt podsyła pomysł projektu i jest gotowa w każdej chwili rozwijać i usprawniać oprogramowanie. Otrzymaliśmy do swojej dyspozycji opiekuna serwisowego, czujemy się zabezpieczeni względem serwisu i zaplecza technicznego systemu. WMS Rewista oszczędził nam czas wcześniej wykonywanych papierowo operacji, zapewnił bezbłędność ich wykonywania.

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.
NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.
Inż. ds Lean Manufacuring, NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.
W przypadku firmy Aspekt fachowe podejście do wdrożenia poskutkowało szybkim i bezbolesnym wdrożeniem systemu, każdy problem był na bieżąco korygowany i weryfikowany. Co do samego systemu Rewista to bazując na opiniach użytkowników możemy powiedzieć tylko tyle, ze jest on bardzo prosty w obsłudze, daje jasne i czytelne informacje o miejscu postoju każdej palety produkcyjnej. Jest to system na tyle elastyczny, ze daje on możliwość rozbudowy o kolejne części buforów produkcyjnych. System nie zawiesza się, działa szybko i płynnie, wyprowadził system pracy magazynierów z papieru na tablety. Z czystym sumieniem możemy polecić zarówno współpracę z firmą Aspekt w dziedzinie optymalizacji magazynów jak i oferowanego systemu Rewista.

NNR Global Logistics UK Limited Sp. z o.o.
NNR Global Logistics UK Limited Sp. z o.o.
Wraz z rozwojem naszej firmy zaczęły nam doskwierać braki w wykorzystywanym oprogramowaniu. System Rewista WMS polecam wszystkim zainteresowanym nowoczesnym, sprawdzonym rozwiązaniem. Rekomendujemy oprogramowanie Rewista jako narzędzie, które można dopasować do indywidualnych potrzeb firmy jako, że jest w pełni kastomizowane. Polecamy firmę Aspekt jako profesjonalny u doświadczony zespół wykonawczo-wdrożeniowy.

VAN Group
VAN Group
Manager ds. Rozwoju Logistyki Kontraktowej, VAN Group
Funkcjonalność systemu Rewista WMS została dopasowana do naszych potrzeb, które spełniają wymagania naszego klienta. Możemy liczyć na stałe wsparcie firmy Aspekt w doborze nowych rozwiązań. Od początku wdrożenia WMS Rewista przeprowadziliśmy kilka modyfikacji systemu, które podyktowane były zmianami wymagań naszego klienta. Firma Aspekt przygotowała modyfikacje, oraz wdrożyła zmiany z pełnym sukcesem. Jakość produktu Rewista WMS oraz wiedzę merytoryczną jej specjalistów oceniamy bardzo wysoko. Na szczególną uwagę zasługuje duże zaangażowanie w realizowane projekty wszystkich współpracowników Aspekt. System Rewista WMS możemy więc polecić innym firmom.

Zaufali nam: